Teatrzyk dla dzieci „Opowieści z teczki profesora Książeczki”

Utworzono dnia 07.06.2018

29.05.2018r w lokalu Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerminie odbył się spektakl „Opowieści z teczki profesora Książeczki” teatru Maska z Krakowa. Przedstawienie obejrzały dzieci z Przedszkola Publicznego w Czerminie.

Profesor Książeczka przypomniał dzieciom popularnych pisarzy i poetów, którzy pisali wiersze, bajki i baśnie dla nich. Oprócz Profesora wystąpił Czerwony Kapturek, Skrzat ,księżniczka i inni. Dzieci odpowiadały na pytania Profesora, które dotyczyły bohaterów książkowych ćwicząc tym samym swoją wyobraźnię. Współpracowały z aktorami i brały czynny udział w spotkaniu. Na zakończenie spektaklu dzieci wraz z aktorami zatańczyły „Kaczuszki”. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze i miało charakter promujący czytelnictwo.

Teatrzyk dla dzieci „Opowieści z teczki profesora Książeczki”

Utworzono dnia 07.06.2018, 15:04

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.